Julekonsert med Christel Alsos

Forestillinger
Henter programmet
I DEN KALDE VINTER 2025
Det er ei glede for oss å kunne presentere ei av adventstida sine største julestjerner.
Julekonsertane til Christel Alsos har over de siste ti årene blitt en tradisjon. Christel Alsos fortel at hun kjenner seg utruleg heldig som får kome tilbake til denne musikken kvart år, musikken som på mange måtar har blitt tradisjon for Fauskeværingen.
«Julekonserter er så unike med hvordan man samles mye bredere enn ellers i året, det er fleire generasjoner, og det er flere som kanskje er utenfor min vanlige lytterskare som kommer på julekonsert.»
«Julen har en egen stemning og for de fleste er det en tid som fylles av gode minner, samhold og håp. Håp om en fin tid med dem du er glad i. Håp for det nye året, for fremtiden. Håp for både sin verden og hele verden.»
Med seg på scenen har Christel musikarane Lisa Voldsdal Sørensen, Jo Berger Myhre og Andreas Löwe.
Og denne eminente gjengen er klare for å gi publikum julestemning igjen også i 2025.
Billettar
Du kan kjøpe billettar på nettsida (sjå over, klikk på klokkeslettet), i kafeen på Ulstein Arena (Vikemyra 2, telefon 70 01 77 00, opningstider) og i Kinokiosken (ope 45 min før kvart arrangement).
Billettpris kr 595,-
Earlybird kr 510,- (avgrensa antall)